JEDNORÁZOVÉ POVÍDKY    
SPECIAL    

Ďáblova dívenkaParody: Vánoce v létě

Katarina a předpověď
Parody: Stefanův problém

Módní rozruch,dobrý rozruch    
Fantasy: Elena v říši snů

V zajetí minulosti
Fan/Par: Stefan v říši snů

Proč miluješ démona?
Parody: Salvatorovi v říši snů

Svatý Štěpán a Stefan S.
Smutná romantika: Kat a její The End

Nebe,peklo ráj
Parody telenovela: milostný mocúhelník    

Neberte do pusy jeho jméno
Fantasy: Síla moci

Jak se stát zlou za sto let!
Myšlenka: čekání na autobus
_______________________________________________

Březen 2011

Ďáblova dívenka

10. března 2011 v 17:00 | Twilightačka♀

Ďáblova dívenka

Elizabeth Mary Conrad byla vždy členkou své rodiny jako právoplatná vůdkyně, jako ta, které jste se prostě báli vzepřít a jednoduše jste brali její pokyny jako danné a neměné. Elizabeth s tímto pocitem slávy žila celých 15 let, do té doby než se jí zhroutil svět za což si mohla sama. Jedné temné noci se šla napít a uviděla svého otce s jinou ženou než byla její matka a tak začalo neskonale dlouhé dobrodružství, jenž skončilo až v jejích 17 letech kdy zemřela.

Ale to není konec povídky...KDEPAK! Elizabeth neumřela podivnou smrtí, no vlastně trochu podivnou jo, ale nestal se z ní upír, ani vlkodlak nic takového. Byla moc mladá na to aby odešla na Onen svět a tak se z ní stal duch...Duch beze jména, duch který není vidět, jen slyšet a to nesrozumitelně, že to leckdo může shodit na vítr nebo na myš, která rachotí v koutě.

Elizabeth se procházela zaprášenou ulicí londýna, procházela skrz lidi, kteří ji nemohli ani spozorovat. Už dávno se vzdala všech nadějí na vysvobození, protože je všechny vyzkoušela, jednou dokonce běžela nahá po hlavním nádraží,ale ani to nepomohlo. Eli byla duchem už 56 let a tento rok, rok 2049 se to mělo změnit. Elizabeth si zrovna prohlížela výstavní butik s módou Prady a obdivovala všechny novinky. Vždyť ona sama si ještě matně pamatuje na doby po komunismu, a její šaty tomu také odpovídali. Elizabeth vešla dovnitř, kde nějaká dívka asi "v jejím věku" zrovna třídila účtenky, snad ze zvědavosti, nebo z čisté intuice zaklepala díce na rameno a ta leknutím uskočila "proboha, Emile jsi to ty?! To vůbec není vtipné rozumíš?!!" zakřičelaž si Elizabeth zakryla uši, odněkaď z dálky, se ozvalo, že je paranoidní, že je někde jinde. Elizabeth promluvila "já nejsem žádný Emil, jmenuji se Elizabeth" řekla a dívkou to opět trhlo "hezké, já taky,vážně vtipné ať si kdo jsi přesaň!" zakřičela!!! Naší Elizabeth to opět trhlo "ale já si nedělám legraci" ovšem ta druhá "živá" Elizabeth si stála za svým a nehodlala uvěřit něčemu co přece nemohla být pravda! To ví každé malé dítě že strašidla neexistují!

A tak..čekali jste šťastný konec? Že Elizabeth z budoucnosti pomůže naší mrtvé Elizabeth? Tak to jste se zmýlili!"Živá" Elizabeth šla za psychologem, pod dojmem že se zbláznila, nakonec, když už byla starší a nemoc jí neodcházela, pozvala si vymítače duchů, který Mrtvé Elizabeth vážně uškodil. A tak se "mrtvá" Elizabeth dala na scestí, nepokoušela se dostat nějakým zázrakem k vykoupení le byla zlá, ničila přišlo jí vtipné, když někomu ublížila, strašila malé děti...prostě typická obluda, ale tohle také nemohlo trvat věčně!

A jak se říká, přišel si pro ni čert a doteď se vaří v pekelných ohních, ale řekněme si narovinu...nemohl právě svět za tuto hroznou proměnu Elizabetinu? Nebo v tom měl prsty někdo vyšší? Kdo ví...